Zaznacz stronę

Miara buta jest zawsze nieco dłuższa niż stopa użytkownika ze względu na fakt, że podczas chodzenia stopa porusza się w bucie do 1,5 cm, co oznacza, że ta dodatkowa przestrzeń jest konieczna. Mierząc stopy, należy dodać 1,5 cm do długości, aby uzyskać odpowiednią przestrzeń wewnątrz buta. Zapobiega to deformacjom stopy i umożliwia prawidłowe ułożenie stopy. Czyli poprzez zakup buta w Twoim rozmiarze jesteś w stanie cieszyć się zdrowymi stopami i eleganckim obuwiem. Jaki to rozmiar buta 24cm?

But specjalnie dla Ciebie

Każdy but, który decydujesz się kupić powinien być dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb. Rozmiar 34 cm jest często spotykany u ludzi drobniejszej budowy ciała.  Możesz rozpoznać rozmiar buta, gdy na etykiecie jest podanych zwykle kilka rozmiarów butów pod skrótem „UE”, skrótem od „Unia Europejska”. Różni się od angielskiego i amerykańskiego pomiaru długości buta. Jednakże sprawdzając różnice między rozmiarem 34cm w Europie oraz w Wielkiej Brytanii i za oceanem, jesteś w stanie wybrać właściwy dla siebie rozmiar.

Rozmiar buta podczas zakupów online

Kupujący buty przez internet chcą przy pierwszym zamówieniu wybrać odpowiedni rozmiar buta. Postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami, możesz uniknąć złego zakupu. Popełnienie błędu przy zakupie oznacza, że w końcu będziesz musiał zwrócić produkt. Stwarza to więcej pracy zarówno dla klienta, jak i dystrybutora. Zwroty są również szkodliwe dla środowiska, ponieważ produkty są wysyłane na długich trasach transportowych.