Zaznacz stronę

Tommy Hilfiger jest niewątpliwie jedną z najbardziej udanych i poszukiwanych marek w branży modowej ze względu na wyjątkową stylistykę w klasycznym stylu, który każda kobieta chce mieć w swojej garderobie. Każdy element jest tworzony, aby nadać klientowi nowoczesny, a jednocześnie wyrafinowany klimat, co jest modą, która nigdy nie przemija z upływem czasu. Dzięki temu kupujesz buty, które są ponadczasowe.

Marka Tommy Hilfiger

Jak wszyscy inni, firma zaczęła się od skromnych początków. Marka zaczęła się od małego przedsiębiorstwa, a Thomas Jacob Hilfiger ciężko pracował, aby zrealizować swoją wizję branży modowej. Z wytrwałością udało mu się zbudować sklep z ubraniami i płytami obejmujący dziesięć sklepów. Jednak ten triumf był krótkotrwały, ponieważ dziewięć lat później jego przedsiębiorstwo stanęło w obliczu bankructwa. Ten upadek nie przeszkodził mu w pogoni za marzeniami – zamiast się poddać, rozpoczął karierę projektanta mody.

Projekty marki Tommy Hilfiger

Marzenia projektanta zostały docenione, a jego kariera rozwinęła się, aby stworzyć standard w branży modowej dla eleganckich, swobodnych i luźnych projektów, które wszyscy lubią nosić. Dotyczy to również obuwia. Obuwie damskie Tommy Hilfiger to marzenie pań. Jest rozpoznawalne, a dzięki temu  jego imperium rozszerzyło się, co pozwoliło mu dotrzeć globalnie to swoich klientek. Dziś marka Tommy Hilfiger to marka, którą wszyscy rozpoznają za charakterystyczny styl i jakość, którą wszyscy uwielbiają nosić.