Zaznacz stronę

Ulubione obuwie dziadka, taty oraz północnoamerykańskich Indian wraca do łask i jest poddawane  zabiegom modowym. Klasyczne męskie buty wróciły do naszej garderoby, ale jednocześnie są bardziej dostosowane do potrzeb kobiet. Niezależnie od tego, czy są to mokasyny czy półbuty, iteracje stylu androgynicznego obejmują buty dla kobiet. Podkreślają kształt stopy, a zarazem są wygodne.

Mokasyny modne zawsze

Mokasyny damskie są zawsze modne. Atutem jest fakt, że obuwie łączy się ze spódnicami i sukienkami o średniej długości w subtelnych odcieniach, możesz je również zestawić ze skarpetami lub podkolanówkami nadającymi oryginalny wygląd Twoim stopom. Nic dziwnego, że po 2020 roku rośnie popularność butów mokasynów, które należą do wygodnych butów. Dzięki temu, że przez ostatnie 12 miesięcy klienci nie kupowali często nowego obuwia, tegoroczna iteracja przenosi design na buty klasyczne, w tym mokasyny.

Wygoda przede wszystkim

Musi być wygodnie, tak więc mokasyny damskie przeżywają swój renesans. Klientki zastanawiają się,  jak znowu chodzić na obcasach. To stylistyka BOHO, styl vintage, połącz obuwniczy dodatek z garderobą i pozwól im zaistnieć wspólnie. Wybierz obuwie damskie ze skóry zwykłej lub ekologicznej, możesz także spróbować stylistyki mokasynów damskich  z eleganckiej lakierowanej skóry na niskim obcasie lub platformie. Wygoda przede wszystkim, dlatego mokasyny cieszą się tak dużym powodzeniem wśród klientek zarówno sklepów obuwniczych stacjonarnych, jak i online.