Zaznacz stronę

Pomimo niekorzystnych warunków pandemicznych, buty cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nadrzędna potrzeba komfortu w obuwiu została zaspokojona, a płaskie sandały zajęły najwyższe pozycje w większości kolekcji wiosny i lata. Także szpilki znalazły swoje miejsce, ale w postacistabilnych platform.

Praktyczne damskie obuwie

W tym roku zwracamy uwagę na praktyczny aspekt obuwia damskiego. Możemy przepatrzyć garderobę, żeby zrobić miejsce na wiosenne kolekcje obuwia. Nawet, jeśli nie możemy przewidzieć, jak będzie wyglądać nasze następne sześć miesięcy, możemy znaleźć ulgę w fakcie, że większość projektantów skłania się ku znanym stylom, które powinny wytrzymać jeszcze kilka sezonów. Niezależnie od tego, czy odkurzasz parę z zeszłego roku, czy zmieniasz swój ulubiony styl do noszenia na co dzień, na pewno nie pożałujesz inwestycji.

Obuwie na przedwiośnie

Ponieważ temperatury są nadal dalekie od prawdziwie wiosennych, a stylistyka ubierania także jest bardziej zimowa niż wiosenne, obuwie jest połączone ze skarpetami i dzianinami. Obuwie może być także zdobione aplikacjami oraz łańcuszkami. Dlatego w najbliższych sezonach zaplanuj dodanie akcentów metalowych do Twojego obuwia. Jeśli myślałaś, że klapki były modne w zeszłym sezonie, przygotuj się na prawdziwą ich inwazję w tym roku. W czasach, w których wygoda jest kluczowa, ulubieniec plaży to numer 1 w wiosennej kolekcji. Jednak wielu projektantów nadało klasycznemu kształtowi eleganckie ulepszenie dzięki skórzanej i grubej gumowej podeszwie.