Zaznacz stronę

Rozmiar buta 38 to wkładka o długości 25 cm. Popularny rozmiar butów damskich i młodzieżowych. Na rynku możemy znaleźć obuwie z przeróżnych modelach, kolorach, materiałów. Warto wybierać buty wygodne a jednocześnie ładnie prezentujące się na stopach.

Z jakiego materiału mogą wykonane być buty eleganckie i nie tylko?

Jeżeli wiemy już jaki kolor butów nas interesuje, drugim istotnym aspektem jest materiał, z którego wykonane będzie nasze obuwie. Najlepiej postrzegana i uznawana za swego rodzaju standard jest skóra. Przy każdej okazji sprawdzi się doskonale, a gdy zależy nam na bardzo oficjalnym i eleganckim wyglądzie warto postawić na skórę licową. Na istotne dla nas okoliczności czy oficjalne uroczystości odradza się butów zamszowych czy z nubuku, jednak sprawdzą się one doskonale przy luźniejszych spotkaniach biznesowych czy pół oficjalnych wydarzeniach. Duży nacisk należy położyć również na zdobienia dobierając buty do konkretnego garnituru. Nie mogą one przyćmiewać całego naszego wizerunku, jeśli chcemy aby patrzono na nas, a nie pod nogi. Najlepiej sprawdza się tutaj stwierdzenie „piękno w prostocie”. Im mniej zdobień i prostszy wygląd tym większa elegancja.

Ile kosztują dobre buty?

Dobre buty mają swoją cenę. Trzeba pamiętać, że jakość kosztuje. Inwestycja w wygodne obuwie to inwestycja w swoje zdrowie. Odpowiednio dobrane obuwie jest najbardziej istotne wśród dzieci i młodzieży. Gdyż zła jakość może wpływać na późniejsze wady postawy. Zajrzyj na nasz blog i zainspiruj się. Przeczytaj poradnik przed zakupem butów. Zapraszamy!